JEC World 2017

14-16 Mart 2017, Uluslararası Kompozit Etkinliği JEC EUROPE COMPOSITES Fuarı katılımını gerçekleştirdik.

PlastEurasia 2017

Ravago Chemicals Kemiropa olarak temsilciliğini yaptığımız BASF firması tarafından 2017 EMEA bölgesi en iyi distribütör ödülünü almış olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız.

Paint İstanbul & Turkcoat 2018

BEAUTY DAY

2020 yılı makyaj ve renkli kozmetik trendlerinin tanıtılacağı gelenekselleşmiş 11. Beauty Day etkinliğimiz yaklaşmaktadır ! Siz değerli iş ortaklarımızın yoğun katılımını beklemekteyiz !

Incosmetics Global

17-19 Nisan 2018 tarihleri arasında Amsterdam’ da gerçekleşen In Cosmetics Global fuarında değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile buluştuk.

Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi

23-25 Şubat 2018 tarihlerinde 8. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi ‘ne katılım sağladık. Ocak 2018 itibariyle portföyümüze kattığımız Evonik Kişisel Bakım ürünlerinin tanıtımını da yaparak yoğun ilgi topladık.

Kozmetik, Kişisel & Ev Bakım Ürünleri, İlaç, Gıda, Beslenme Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı

9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında katıldığımız, sektörünün buluşma noktası olan 3. Kozmetik, Kişisel & Ev Bakım Ürünleri, İlaç, Gıda, Beslenme Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarında ziyaretçilerimizi ağırladık.

TÜRK KOMPOZİT ZİRVESİ 2017

Ravago Chemicals Kemiropa olarak 05-07 Ekim tarihlerinde kompozit endüstrisi en önemli etkinliklerinden biri olan Türk Kompozit Zirvesi 2017 ‘e katıldık.

Kompozit endüstrisindeki son gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşıldığı etkinlikte değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile bir araya geldik.

 

Ravago Chemicals Kemiropa’yı Satın Aldı

Yaklaşık 30 yıldır sizlerle birlikte gelişen firmamızın hisselerinin tamamı Ravago Chemicals Kimyasal Hammaddeler Satış ve Pazarlama A.Ş. tarafından satın alınmış bulunmaktadır.

01.01.2017 tarihinden başlayarak değişmeyen anlayışımız ve kadromuz ile Ravago Chemicals Kemiropa Kimyasal Hammaddeler Satis ve Pazarlama A.Ş. olarak faaliyetimizi sürdüreceğiz.

Yeni dönemde sizlerle işbirliğimizi güçlenerek devam ettirme kararlılığımızı tekrar eder, yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.